Ślub Twoich marzeń
nie pamiętasz hasła?

Najważniejszy makijaż w życiu

dodano: 2012-07-04 22:26:51, ostatnia aktualizacja: 2012-07-05 09:45:25

Makijaż ślubny jest najważniejszym makijażem w życiu większości kobiet. Wrażenie jakie sprawi Pani Młoda w dniu ślubu na długo pozostanie w pamięci gości a także zostanie uwiecznione na filmie i setkach zdjęć.


- Makijaż, jaki wykonujemy pannom młodym jest połączeniem makijażu upiększającego, kamuflującego oraz fotograficznego - mówi Kinga Frydrysiak z Laboratorium Natury. - Profesjonalny make up gwarantuje idealny wygląd, który jest niezależny od pory dnia, oświetlenia oraz liczby tańców na przyjęciu. Powinien być niewyczuwalny dla skóry a jednocześnie niezwykle trwały.


Perfekcyjny makijaż powinien być dopasowany do typu kolorystycznego urody Pani Młodej (czyt. Uroda, jak pory roku) ale przede wszystkim musi odzwierciedlać jej temperament i osobowość. Delikatny, subtelny i pełen uroku dla romantycznych dziewczyn. Ultra kobiecy i zmysłowy dla zdecydowanych kobiet. Wyrazisty i nietuzinkowy dla oryginalnych, przebojowych i kochających wyzwanie pań.


W sezonie wiosna - lato 2012 dominują trzy główne trendy w makijażu ślubnym. Warto się z nimi bliżej zaznajomić.  Są to:


Naturally Look - twarz pozornie wygląda na nieumalowaną. Zdrowa, promienna cera muśnięta delikatnym różem na kościach policzkowych. Na powiekach matowe cienie w naturalnych kolorach. Usta podkreślone jasnym błyszczykiem.


Vintage Glam - czerwone jak szkarłat usta i dramatyczna kreska na powiece wykonana eyelinerem. Do tego paznokcie pomalowane na czerwono.


Smoky eyes - przydymiony makijaż ale delikatniejszy niż ten obowiązujący w ubiegłym roku. Dominują matowe cienie, za pomocą których podkreślamy oczy.

 

 

^ do góry