Ślub Twoich marzeń
nie pamiętasz hasła?

Ślubne trendy w 2014 roku

dodano: 2014-03-20 20:49:32

Ślub kościelny, to wydarzenie nadal bardzo ceremonialne. Wizerunkowo jedno z najważniejszych w naszym życiu. Na tę okoliczność, suknia panny młodej jest najważniejszym elementem "dekoracji". I jak to w modzie, trendy zmieniają się z sezonu na sezon. Jaka będzie więc jej okazałość w sezonie 2014r?
 

W trendach dotyczących sukien ślubnych, kolor niebiesi będzie królował w dodatkach. Odcień kobaltowy i chabrowy, pięknie komponuje się z bielą. Pastel, będzie pomocny, dla bardziej tradycyjnej a jednak chcącej wyróżnić się damy.

 

Złoto, królować będzie zarówno w makijażach jak i w stroju. Może być barwą dodatków ale dla odważniejszych panien młodych. Okazać się też może zamiennikiem białej sukni ślubnej.

 

Hitem  w modzie ślubnej w tym roku, stawać się będą odkryte plecy lub plecy osłonięte delikatną koronką.

 

Do ślubnej  gamy kolorystycznej, trzeba odnieść się według własnych upodobań jak i tradycyjnie. Róż pudrowy lub akcenty koloru według własnego wyboru, zawsze mogą  mieć w ten wyjątkowy dzień, swoje  przysłowiowe ”pięć minut”.

 

We włosach modne będą kwiaty. Dodatki kwiatowe stały się nawet większe i bardziej okazałe, niż w zeszłym roku. Obecnie  tworzą charakter ślubnej stylizacji. Poza ozdobami głowy, mogą być zamiennikiem wszelkiej biżuterii.

 

Romantyczne i coraz modniejsze są kapelusze ślubne. Niemniej jednak, projektanci nie zapomnieli o kobietach, które nie wybierają tradycyjnych rozwiązań. Subtelną i  oryginalną ozdobą będą tasiemki – niekoniecznie białe! Tasiemka (atłasowa bądź koronkowa) może stanowić ozdobę głowy, podwiązkę lub pas do sukni przewiązany w talii.

 

Kolor czarny wchodzi powolnymi krokami jako barwa dodatków w dniu ślubu. Ciekawe jak się przyjmie w swej popularności.

 

Ze swojej strony pragnę podpowiedzieć, że  skoro ślub jest taki ważny, to wybory kolorystyczne i stylizacyjne, należy przemyśleć dodatkowo jeszcze, pod względem gustów środowiskowych. Pamiętać trzeba, że i babci i gościom weselnym dobrze byłoby się tego dnia spodobać. Najlepiej więc niech miłość będzie zawsze wyznacznikiem piękna.

 

Ewa Radzi…ewicz   w razie potrzeby, ekspert wizerunku i Twojego. 

 

^ do góry