Ślub Twoich marzeń
nie pamiętasz hasła?

Podziękowania dla rodziców

dodano: 2010-12-01 22:57:41, ostatnia aktualizacja: 2010-12-06 13:01:43
Pięknym, na stałe wpisanym w uroczystości weselne zwyczajem są podziękowania dla rodziców. To bardzo wzruszający moment zarówno dla Pary Młodej jak i jej rodziców ale również dla gości weselnych. Są one zwieńczone prezentem lub kwiatami i wspólnym tańcem do piosenki specjalnie zadedykowanej rodzicom. Podpowiemy wam jak najlepiej wyrazić swoją wdzięczność za trud wychowania oraz za pomoc w zorganizowaniu uroczystości.

Kochani Rodzice

W tym szczególnym dla nas dniu chcielibyśmy na wasze dłonie złożyć podziękowania  za codzienną troskę . Za wszystkie dobre, ale również i za te złe chwile. To one kształtowały nasze postawy i wybory życiowe. Dziękujemy za wsparcie, które pomagały nam bez strachu zmierzać się z przeciwnościami losu. Dziękujemy za wasz uśmiech i poświęcony czas. Nasze wspomnienia obfitują w waszą dobroć, ciepło i zrozumienie, które pozwalały nam rozwijać swoje zainteresowania, pasje. Wasz doping i wiara w nasze siły zaprowadziły nas tam gdzie dzisiaj jesteśmy. To Wy swoim przykładem pokazaliście, ze najważniejszy jest szacunek dla drugiego człowieka i bezgraniczna miłość. Drodzy goście wznieśmy toast za zdrowie naszych rodziców. Niech żyją 100 lat!

 

Drodzy Rodzice

Zwracamy się do Was z wdzięcznością za dar życia upływającego w cieple domowego ogniska, które jest waszym dziełem. Podobnie jak wy 30 lat temu(liczba odpowiadająca długości stażu małżeńskiego rodziców) dziś my stoimy u progu nowego życia. Stworzymy rodzinę, która mamy nadzieję będzie ciepłą przystanią i podobnie jak wy będziemy wspaniałymi rodzicami. Dla Was kochani dzisiaj śpiewamy sto lat!!!!!!!!!

 

Mamo, Tato

Dziś szczególny dzień. Dzień przypieczętowania naszej miłości aktem małżeńskim. To dzięki Wam możemy się tutaj wszyscy spotkać na tym wspaniałym przyjęciu. To dzięki waszej hojności swoim szczęściem możemy się dzielić w tak licznym gronie.  Za całe nasze życie, za drogę ku szczęściu Bóg zapłać.

 

Drodzy Goście

Mamy zaszczyt przedstawić wam ludzi, bez których by nas tutaj nie było. To oni byli i są naszym oparciem, przyjacielem, który nie tylko głaszcze, ale jak trzeba potrafi zganić. Są skarbnicą mądrych rad i taktu, nie narzucają swojej woli. To oni opatrywali nasze stłuczone kolana. Przeżywali z nami pierwsze egzaminy i mniejsze bądz większe sukcesy. Niestrudzenie uczyli nas co dobre a co złe. Za wszystko to i masę innych rzeczy serdecznie dziękujemy kochani rodzice

 

Drodzy Rodzice

W obecności wszystkich gości chcielibyśmy Wam podziękować za lata miłości, cierpliwości, wsparcia i wiary, dzięki, której mogliśmy ,,przenosić góry''. Dziś świętujemy naszą miłość w bardzo zacnym gronie a Wy Drodzy Rodzice jesteście honorowymi gośćmi. Nasza wdzięczność  jest wynikiem nie tylko Waszych działań i poczynań, ale przede wszystkim Waszego bezgranicznego zaufania.  Dziękujemy Wam za wszystko co kształtowało nasz charakter i pozwoliło wytrwale dążyć do celu. Nauczyliście nas jak żyć, dziś możemy Wam powiedzieć jak bardzo jesteśmy szczęśliwi. Drodzy goście prosimy Was o wspólne zaśpiewanie sto lat na cześć naszych rodziców.

 

 

Dla odważnych: zaśpiewajcie swoim rodzicom przebój Urszuli Sipińskiej „Cudownych Rodziców Mam”

 

 

CDN

^ do góry